KONFERENCIA LOZ: Lekári a verejnosť sa pýtajú politikov, čo plánujú robiť so zdravotníctvom v najbližších rokoch

Členovia Lekárskeho odborového združenia vidia priamo a jasne, aký je v súčasnosti stav zdravotníctva a na jeho nedostatky dlhodobo upozorňujú. Popri tom upriamujú pozornosť aj na korupciu a odlievanie peňazí od pacientov do súkromných vrecák, na prisaté finančné skupiny, na zlé nastavenie systému a na absenciu potrebných zmien a reforiem…

Blížia sa parlamentné voľby. Chceme poznať plány politických strán s týmto kľúčovým rezortom, preto si ich chceme verejne vypočuť a následne im klásť otázky. Priestor na otázky dostane aj verejnosť. Toto stretnutie je pre verejnosť možnosť, ako v debate spoznať, čo relevantné politické strany plánujú so slovenským zdravotníctvom a ako problémom nášho zdravotníctva rozumejú kandidáti na nového ministra zdravotníctva či odborníci strán na tento rezort.

Pozývame odbornú a laickú verejnosť prísť sa spýtať politikov, aké sú ich plány so slovenským zdravotníctvom. Príďte na prvú z konferencií LOZu s politikmi a zistite, ako chcú udržať lekárov a zdravotníkov v slovenskom zdravotníctve, čo je kľúčové pre záchranu životov a zdravia pacientov.

Aby ste si zabezpečili miesto, objednajte si BEZPLATNÉ lístky TU. Bez nich nebude vstup možný.